پیشنهاد وحدت بخش اقامه نماز عید فطر

 

نامه حاج شیخ محمد صدوقی به حضرت آیت الله ناصری امام جمعه یزد

به پیشنهاد یادگار بیت شهید صدوقی، آیت الله ناصری امام جمعه یزد، نماز عید فطر را در مسجد روضه محمدیه (حظیره) اقامه خواهد کرد.  

به گزارش روابط عمومی دفتر شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی، متن نامه پیشنهاد حاج شیخ محمد صدوقی به حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ 

محضر مبارک حضرت آیت ا... ناصری نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه محترم یزد 

   ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی در این ماه شریف و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر همانگونه که خود بهتر از حقیر واقفید وحدت جامعه از منظر اسلامی، دینی و عقلی و ملی از اهمیت فراوانی برخوردار است و این مهم مورد تاکید آیات متعددی از قرآن و احادیث بسیاری ازمعصومین علیهم السلام و رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده است .
بر ماست در این زمان با استفاده از ظرفیت مناسبتهای ملی و مذهبی در ایجاد وحدت بکوشیم هرچند متاسفانه گاهی به واسطه جور دشمنان و جهل دوستان عده ای که این تفکر را ندارند جامعه را از این مهم دورمیسازند ، نمونه اخیر آن اتفاق ناخوشایندی بود که در تهران توسط عده ای معدود بر علیه رئیس جمهور قانونی و منتخب ملت در روز قدس -که باید نماد وحدت ما میبود- اتفاق افتاد.
 همانگونه که عرض کردم معتقدم بعضی ازمناسبتها ملی است و مال همه ملت و شعائر اسلامی باید نماد وحدت آحاد جامعه باشد.
به حمدالله یزد همواره در انقلاب و بعد از آن پیشرو در همه این امور بوده نمونه اخیر آن شرکت بیش از   نود و سه درصد واجدین شرایط در انتخابات بود.
باتوجه به آنچه عرض شد از حضرتعالی تقاضا دارم جهت ایجاد وحدت بیشتر در دارالعباده یزد نماز عید سعید فطر را در مسجد روضه محمدیه(حظیره) کنار تربت سومین شهید محراب و فرزندش اقامه فرمائید.

باتشکر و احترام
محمد صدوقی

4تیرماه 1396

اطلاعیه دعوت از مردم برای نماز عید فطر

به اطلاع مردم شریف یزد میرساند در پی دعوت آقای حاج شیخ محمد صدوقی از حضرت آیت ا... ناصری و قبول ایشان، نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت ا... ناصری نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یزد در مسجد روضه محمدیه (حظیره) اقامه خواهد شد.
دفتر شهید محراب حضرت آیت ا... صدوقی (ره)

 

 

 

منبع خبر:

اخبار مرتبط